Inwestycja w instalację gazową do pojazdu z silnikiem Diesla pozwala znacznie zmniejszyć koszty paliwa. Oszczędności są widoczne już w przypadku jednej maszyny. Przy całej flocie mówimy o niebagatelnych sumach. Niestety, żeby zacząć oszczędzać, zastępując część spalanego oleju napędowego gazem, musisz być gotów na poniesienie kosztów związanych z inwestycją. Na wydatki składać się będzie zakup systemu oraz cena jego montażu. Firmy, które posiadają więcej pojazdów, muszą się zatem liczyć się z koniecznością wydania sporej sumy. System z czasem się zwróci i zapewni Ci znaczne oszczędności – jednak wcześniej musisz zainwestować pieniądze.

1. Jest jednak dobra wiadomość – pomożemy Ci zmniejszyć te wydatki

W jaki sposób? Wystarczy, że skorzystasz z oferty przygotowanej przez Dual Fuel Systems dla firm posiadających własną flotę i serwisujących ją we własnym zakresie. Obecnie praktycznie każde przedsiębiorstwo transportowe, komunalne lub inne, pracujące z własną flotą maszyn, przeprowadza prace serwisowe we własnym zakresie. Ma zatem odpowiednie zaplecze i profesjonalny zespół, który – przy odrobinie pomocy z naszej strony – zupełnie wystarczy do samodzielnego montowania Fuel Fusion.

2. Skorzystaj z własnego serwisu i powierz montaż swoim pracownikom!

Skoro posiadasz odpowiednie środki i możesz samodzielnie zamontować sobie nasz system, nie ma powodu byś musiał płacić zewnętrznej firmie za usługę, której przecież nie potrzebujesz. Sam założysz instalację Fuel Fusion w pojazdach firmowej floty, dzięki czemu oszczędzisz na kosztach montażu u zewnętrznego usługodawcy.

3. Nie marnuj pieniędzy – skorzystaj z naszej oferty dla firm

Pracownicy Twojego serwisu nie mają doświadczenia w pracy z instalacjami gazowymi do silników Diesla? Zostaw to nam! Przeprowadzimy dla nich pełne szkolenie, a następnie otoczymy Cię opieką i zapewnimy wsparcie techniczne, byś mógł spokojnie wdrożyć się w nowy temat.

Współpracujemy z firmami transportowymi

4. Fuel Fusion – wejdź do grona autoryzowanych warsztatów

W ramach współpracy pełnimy rolę nauczyciela, pomocnika i przewodnika oraz dostawcy instalacji Fuel Fusion. Zajmujemy się także formalnościami związanymi z homologacją. Nasi partnerzy, po dopełnieniu wszystkich kwestii formalnych, są dodawani przez Transportowy Dozór Techniczny na listę autoryzowanych warsztatów. Od tej chwili mogą samodzielnie montować system Fuel Fusion.

5. Nie zostawimy Cię samego

Doskonale rozumiemy, że początki bywają trudne. Na dalszych etapach również niejedno potrafi zaskoczyć. Właśnie dlatego naszych kontrahentów otaczamy opieką przez cały czas współpracy. Masz jakieś pytania? Pojawił się problem? Zadzwoń! Napisz! Nasi pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. W razie konieczności pomogą zdalnie lub przyjadą do Twojej siedziby.

6. Współpraca z nami to wymierne korzyści

Nadrzędnym celem każdej instalacji podwójnego spalania w silniku Diesla jest ograniczenie kosztów paliwa. Gaz z dieslem to bardzo opłacalne rozwiązanie. Jest to jednak inwestycja, która wymaga wkładu finansowego. Jeśli zaoszczędzisz na wydatkach związanych z montażem instalacji, inwestycja szybciej się zwróci, a oszczędności przerodzą się w zyski.

Współpraca z nami będzie dla Ciebie również okazją do zarobku. Skoro Twoja firma będzie autoryzowanym warsztatem, mającym uprawnienia do instalacji Fuel Fusion, nie ma żadnych przeszkód byś montował nasz system w pojazdach swoich klientów.

7. Do kogo kierowana jest oferta współpracy?

Chętnie współpracujemy ze wszystkimi firmami, które dysponują własną flotą oraz byłyby zainteresowane samodzielnym montowaniem instalacji Fuel Fusion. Jeśli posiadasz odpowiednie zasoby – Twoja firma ma własny warsztat i zatrudnia lub planuje zatrudnić odpowiednich fachowców, zapraszamy do współpracy – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do naszych klientów należą firmy transportowe, przedsiębiorstwa gospodarki odpadami, korzystające z floty maszyn budowlanych i nie tylko.

8. Współpraca z Dual Fuel Systems jako oddolna inicjatywa proekologiczna

Coraz większy odsetek społeczeństwa zauważa, że dbałość o otaczającą nas przyrodę jest bardzo istotną kwestią. Temat jest podejmowany przez liczne organizacje oraz przedstawicieli rządu. Nam również zależy na kondycji naszej planety, dlatego z radością udostępniamy rozwiązania, które pomogą zmniejszyć negatywne oddziaływanie człowieka na otaczające środowisko.

Nasza oferta to oddolna inicjatywa, mająca obniżyć emisję szkodliwych substancji przez silniki Diesla. System stanowi sposób, by starsze pojazdy – które są przecież sprawne i mogą pracować jeszcze przez wiele lat – stały się niskoemisyjne. Idealnie sprawdzi się także w przypadku maszyn, które nie mają swoich odpowiedników zasilanych prądem lub jedynie gazem. Współpracując z nami dołożysz swoją cegiełkę w obronie środowiska, a przy okazji sporo zaoszczędzisz.

Fuel Fusion - po więcej informacji skontaktuj się z nami