Fuel Fusion – nasza autorska instalacja gazowa do silników diesla – jest rozwiązaniem uniwersalnym, sprawdzającym się we wszystkich maszynach napędzanych silnikiem wysokoprężnym. W swojej pracy mieliśmy okazję instalować ją już w ciężarówkach, generatorach prądu, maszynach z branży komunalnej, budowlanej, w lawetach, hakowcach, traktorach i maszynach rolniczych, a nawet w lokomotywie czy na barce rzecznej.

Bardzo chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i angażujemy w interesujące projekty. Zawsze słuchamy opinii klientów. Dzięki temu możemy poznać ich realne potrzeby. Stanowią one dla nas cenne wskazówki, w oparciu o które nieustannie rozwijamy nasz system np. wzbogacając go o moduł Bluetooth czy tworząc dedykowaną aplikację, która jest dostępna na platformie Google Play.

W poniższej galerii można zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Znajdziesz tu fotografie ciężarówek, traktorów, pojazdów komunalnych i nie tylko. Montowaliśmy w nich zarówno instalacje kompatybilne z gazem CNG, jak i LPG. Odmienne właściwości tych gazów sprawiają, że w systemach konieczne jest zastosowanie innych akcesoriów. W związku z tym wybór wersji instalacji – kompatybilnej z LPG lub CNG – stanowi bardzo istotną decyzję.

Fuel Fusion – korzyści

Największą korzyścią, jaka płynie z instalacji Fuel Fusion, jest bez wątpienia redukcja kosztów paliwa. Na tym jednak atuty instalacji się nie kończą. Firmy, którym zależy na środowisku cenią sobie nasz system, ponieważ pozwala on ograniczyć emisję cząstek stałych oraz ślad węglowy maszyny.

Bardzo ważnym aspektem są przyjazne w odbiorze raporty zawierające statystyki obrazujące działanie instalacji oraz zużycia obu paliw, pozwalające dokładnie wyliczyć oszczędności. Dzięki temu, że instalacja jest w pełni automatyczna, korzystanie z niej jest łatwe i bezproblemowe. Nieinwazyjny charakter systemu oraz czujniki, nieustannie badające działanie systemu, pomagają zadbać o bezpieczeństwo silnika.

Galeria naszych realizacji

Wszystko to sprawia, że system sprawdza się na różnych segmentach rynku. Doświadczenia naszej firmy to cała gama maszyn z silnikami Diesla, które teraz są bardziej ekonomiczne i przyjaźniejsze dla środowiska. Chcesz zobaczyć niektóre z nich? Zapraszamy go galerii poniżej.

Trucks with Fuel Fusion
Ciężarówki z CNG/LPG
Samochodwy ciężarowe z LPG/CNG
Pojazdy do 3,5T
Pojazdy wykorzystywane w gospodarce odpadami
Pojazdy specjalne
Jednostki pływające z instalacją CNG/LPG
Galleria lokomotywa z Fuel Fusion
Generatory prądu z CNG/LPG

Od początku istnienia Dual Fuel Systems, mieliśmy okazję przeprowadzać instalację w maszynach różnego typu. Fuel Fusion został zamontowany w ponad 4000 pojazdów i maszyn napędzanych silnikiem Diesla. W naszej galerii chcemy pochwalić się częścią z nich.

Chętnie współpracujemy z firmami działającymi w różnych segmentach rynku, zarówno polskimi, jak i europejskimi czy z pochodzącymi z innych miejsc na świecie.

Nowoczesne rozwiązania techniczne

Dzięki temu, że nasz system może być połączony z laptopem przez kabel USB, dostęp do konfiguracji systemu jest bardzo łatwy. Umożliwia to nam także udzielanie klientom doraźnej pomocy. Wystarczy do tego stabilne połączenie z internetem, by serwisant pomógł rozwiązać ewentualny problem. W efekcie nie ma dla nas granic! Możemy świadczyć klientom wsparcie techniczne, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Jak widać po naszej galerii – jesteśmy otwarci na różnorodne projekty. Chcesz zredukować koszty paliwa dla swojej floty ciężarówek? Odmienić swój traktor, maszyny rolnicze lub pojazdy komunalne? Chcesz, by Twój generator prądu zużywał mniej diesla? Oferta Dual Fuel Systems z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Fuel Fusion - po więcej informacji skontaktuj się z nami