Z reguły doskonale wiemy ile oleju napędowego spala nasz pojazd – te i wiele innych informacji otrzymujemy bezpośrednio z systemu pokładowego samochodu. Wszystko jest jasne i przejrzyste, dzięki czemu z łatwością możemy wyliczyć koszty jazdy.

Skąd będziemy wiedzieć ile oszczędzamy dzięki instalacji?

Czy wyliczenie kosztów jazdy będzie bardziej skomplikowane?

Wiadomo, że Fuel Fusion niesie za sobą wiele korzyści i pozwala dużo zaoszczędzić.

Raporty Fuel Fusion

Tylko jak to sprawdzić?

Czy nagle trzeba samodzielnie śledzić zużycie dwóch paliw?

Czy trzeba zbierać paragony i dokonywać skomplikowanych obliczeń?

Teoretycznie można próbować ręcznie sprawdzać wydatki związane z gazem i olejem napędowym oraz porównywać z wcześniejszymi kosztami lub liczyć kilometry przejechane na jednym tankowaniu.

CAŁE SZCZĘSCIE NIE TRZEBA!

Fuel Fusion pozwala na generowanie szczegółowych raportów, w których znajdziemy cenne informacje, takie jak zużycie oleju napędowego, zużycie gazu i nie tylko. Wystarczy poświęcić 2-3 minuty, a instalacja zapewni nam do nich dostęp!

System FUEL FUSION – jako jedyny taki system na rynku – pozwala na tworzenie raportów dotyczących funkcjonowania pojazdu zasilanego dieslem i gazem oraz obrazujących zużycie diesla i gazu. Dzięki temu nareszcie można dowiedzieć się jakie jest rzeczywiste spalanie obu paliw.

Obawiasz się, że tworzenie takich raportów będzie trudne lub uciążliwe? Spokojnie! Do otrzymania raportu nie potrzeba dodatkowych, specjalistycznych programów. Wystarczy skorzystać z przeglądarki internetowej na laptopie lub komputerze stacjonarnym, wejść na naszą stronę i wygenerować raport. Cały proces jest łatwy i nieskomplikowany. Pobranie danych ze sterownika również nie stanowi problemu, wystarczy skorzystać z kabla ze złączem USB 2.0.

Chciałbyś zobaczyć jakie to proste?

Z Fuel Fusion wygenerujesz raport zużycia obu paliw – sprawdź ile oszczędzasz

Dzięki raportom nie tylko poznasz zużycie oleju napędowego oraz gazu. Mając takie dane, z łatwością możesz wyliczyć dokładne koszty i sprawdzić ile oszczędzasz. Z raportu dowiesz się także wielu innych, cennych informacji np. jaką drogę przebył pojazd – w trybie Diesel, Dual Fuel i łącznie. Jeśli część drogi będzie przejechana bez gazu, z raportu dowiesz się czy było to wynikiem jego wyczerpania, czy wyłączenia instalacji przez sterownik lub przez kierowcę.

Co więcej możesz generować raporty bazujące na archiwalnych datach! Dzięki temu zawsze będziesz mieć pewność, że efektywność systemu nie spada.

Dane odnośnie ilości zużytego oleju napędowego oraz gazu są uzyskiwanie przy pomocy systemu CAN FMS oraz centrali sterującej wtryskiem gazu. W przypadku, gdy pojazd nie jest wyposażony w system CAN FMS, istnieje możliwość montażu przepływomierza, który pozwoli na wygenerowanie raportów. Informacje zapisywane są na bieżąco w pamięci wewnętrznej sterownika FUEL FUSION. Można z nich wygenerować raport zawierający najważniejsze informacje dotyczące pracy instalacji gazowej, jak i samego pojazdu.

Na tym nie koniec!

Niedawno wprowadziliśmy na rynek Fuel Fusion z modułem Bluetooth. Dzięki niemu nie trzeba korzystać z żadnych kabli. Wystarczy, że połączysz się z instalacją przy pomocy laptopa lub smartfona i z łatwością sprawdzisz ile oszczędzasz.

Wygodna aplikacja

Dzięki aplikacji Fuel Fusion będziesz mieć dostęp do wszystkich statystyk w swoim telefonie. Wystarczy, że połączysz aplikację ze sterownikiem instalacji. Będziesz mógł sprawdzać statystyki na żywo lub generować raporty dotyczącego wybranego przez Ciebie zakresu dat.

Wsparcie techniczne Fuel Fusion