Po rynkach wschodnich, Ameryce Północnej, Hiszpanii, Malcie i Belgii otwiera się przed nami Skandynawia. Właśnie wróciliśmy z Finlandii i jesteśmy pełni podziwu dla tamtejszej kultury i wysoko rozwiniętej gospodarki.

Nie od dziś wiadomo, że kraje północy to nowoczesność, innowacyjność i dbanie o środowisko naturalne. Te trzy sformułowania pasują także do charakterystyki Solaris Diesel Dual Fuel.
W związku z tym mamy w planach rozbudowanie naszej sieci partnerów, a w efekcie nawiązanie współpracy z tamtejszymi instalatorami. Finlandia pokazała nam jak pracowici i otwarci ludzie tam mieszkają. Tym bardziej warto promować nasz system w okolicach Helsinek, Sztokholmu i Oslo.

Za ekologicznymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w silnikach wysokoprężnych przemawia w Skandynawii kilka argumentów. Po pierwsze ludzie, którzy zawsze szukają nowych rozwiązań i nie pozostają bierni w ulepszaniu tego co już jest dobre.

Po drugie, patrząc na tamtejsze piękne krajobrazy nie sposób nie myśleć o ich ochronie. Zmniejszona emisja tlenków węgla i cząstek stałych to jedno z rozwiązań, które powinno znacznie polepszyć jakość powietrza wpływającego na środowisko naturalne i zdrowie człowieka.

Po trzecie, to rozwinięta gospodarka, a co za tym idzie duża ilość pojazdów wykorzystywanych w transporcie i komunikacji. Każdy „wyleczony” diesel to lepsza przyszłość dla ludzi, przyrody i firm, które przecież powinny chcieć szukać oszczędności. Odpowiedzią może być instalacja LPG/CNG w silnikach wysokoprężnych.

Podsumowując, nasz start za Morzem Bałtyckim był bardzo udany. Liczymy na rozbudowę naszej sieci partnerskiej i nawiązanie kolejnych kontaktów biznesowych. Już teraz z całą stanowczością możemy powiedzieć, że obraliśmy kolejny dobry kurs rozwoju naszej firmy.

Dual Fuel Systems w Skandynawii