Zacznij jeździć ekologicznie

System FUEL FUSION poza zaletami ekonomicznymi sprawia, że silniki wysokoprężne stają się bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu.

Pomoc w walce ze smogiem

Badania emisyjności przeprowadzone w ITS i Politechnice Poznańskiej

Ekologiczna flota bez wymiany pojazdów

Ograniczenie emisji spalin

Pojazd wyposażony w system FUEL FUSION staje się bardziej ekologiczny. Mieszanka obu paliw – oleju napędowego i gazu redukuje udział szkodliwych substancji emitowanych wraz ze spalinami.

Cząstki stałe

To one w dużej mierze stanowią skład smogu, z którym borykają się miasta. Te niewielkie cząsteczki dostając się wraz z wdychanym powietrzem odpowiedzialne są za choroby układu oddechowego, alergie i nowotwory. 

System FUEL FUSION ogranicza emisję cząstek stałych w spalinach samochodowych aż o 85% w silnikach o normie Euro 6. W starszych pojazdach te wyniki mogą być jeszcze większe.

Dwutlenek węgla

Związek chemiczny, który jest jednym z gazów cieplarnianych odpowiedzialnych za globalne ocieplenie i zmiany klimatyczne.

System FUEL FUSION zmniejsza emisję CO2 o 4,5%

Dzięki FUEL FUSION Twój pojazd może być zasilany paliwem alternatywnym

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 11 grudnia 2017 r. pojazd wyposażony w system podwójnego zasilania ma prawo być określany pojazdem zasilanym paliwem alternatywnym.

ekologia fuel fusion

Ekologiczna flota

System FUEL FUSION jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw szukających zarówno oszczędności na paliwie, jak i możliwości zmiany dotychczasowej floty na bardziej ekologiczną.

Dzięki systemowi nie jest konieczna wymiana dotychczasowych pojazdów, aby emitowały mniej niebezpiecznych substancji.