Współpraca z Dual Fuel Systems to świetna okazja dla warsztatów, by poszerzyć wachlarz usług, zapewniając swoim klientom bardzo opłacalne rozwiązania. Nasz kontrahent może świadczyć usługi związane z montażem Fuel Fusion – instalacji podwójnego spalania diesla z gazem. System sprawia, że użytkownicy pojazdu oszczędzają minimum 10% kosztów związanych z zakupem paliwa.

Na czym polega współpraca?

Każdy z kontrahentów jest zapisany jako autoryzowany warsztat przez Transportowy Dozór Techniczny.

Nasza firma dostarcza instalacje Fuel Fusion, zgodnie z zapotrzebowaniem danego kontrahenta, który zajmuje się montażem systemu. Dopełnienie formalności związanych z wystawieniem homologacji pozostaje po naszej stronie.

W Dual Fuel Systems chętnie pojemiemy współpracę z Warsztatami

W ramach współpracy B2B przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i zapewniamy wsparcie techniczne oraz konsultacje. Dzięki temu autoryzowany warsztat może samodzielnie przeprowadzać montaż instalacji gazowej do diesla.

Chcesz dołączyć do grona naszych kontrahentów?

Skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy chętnie wyjaśnią Ci wszystkie szczegóły współpracy B2B i objaśnią jak wygląda cały proces – odpowiemy na każde pytanie!

Korzystając z asortymentu naszego sklepu online możesz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne części i akcesoria np. reduktory, przetwory, stelaże, zawory, zbiorniki CNG i nie tylko.

Chcesz wiedzieć więcej o Fule Fusion?