Twoja firma posiada własną flotę? Przerobienie jej na gaz pozwoliłoby na znaczne oszczędności. Spadek kosztów paliwa o 10% robi wrażenie już w przypadku jednego pojazdu. Przy większej liczbie maszyn mówimy o niebagatelnych sumach.

Montaż instalacji podwójnego spalania – diesla z gazem – wiąże się z dość dużym wydatkiem. Składa się na niego koszt samej instalacji oraz cena robocizny. Całe szczęście można znacznie zredukować koszty. W jaki sposób? Wystarczy skorzystać z oferty współpracy z Dual Fuel Systems.

Montaż instalacji gazowej do diesla we własnym zakresie – wymierne korzyści

Współpraca B2B z Dual Fuel Systems pozwala ograniczyć wydatki poprzez uniknięcie kosztów robocizny. Firmy posiadające własną flotę pojazdów lub maszyn, pracujących na silnikach Diesla, dysponujące własnym serwisem, mogą na własną rękę montować Fuel Fusion. Od Dual Fuel Systems otrzymają wsparcie w postaci szkolenia, konsultacji oraz pomocy technicznej.

Dzięki temu zapewnią rozwój swoim pracownikom i same będą zatrudniać fachowców, posiadających kompetencje z zakresu montażu instalacji gazowych do silników Diesla. Dzięki temu, że instalacja zostałaby założona i skalibrowana we własnym warsztacie, bez konieczności dojazdu do odległego serwisu. Również okresowe przeglądy instalacji gazowej będzie mógł wykonywać u siebie na miejscu, a ewentualne usterki naprawiać szybko, bez konieczności czekania na wolny termin.

Najprościej mówiąc:

– my zapewniamy instalację, szkolenia pracownicze i wsparcie techniczne,

– Twoja firma montuje wszystko we własnym zakresie i oszczędza.

Gazodiesel cięzarówki

We wszystkie niezbędne części oraz akcesoria zaopatrzysz się w naszym sklepie online. Możesz w nim nabyć np. przetwornice, stelaże, wtryskiwacze, zbiorniki CNG i nie tylko.

Z jakimi firmami podejmujemy współpracę B2B?

Jesteśmy otwarci na kontakty biznesowe z każdą firmą, która dysponuje flotą pojazdów i maszyn napędzanych silnikiem Diesla oraz własnym serwisem. Mogą to być przedsiębiorstwa działające w branży transportowej, funkcjonujące w sektorze budowlanym, zajmujące się gospodarką odpadami i nie tylko.

Współpracuj z nami – samodzielnie montuj instalacje gazowe do diesla i oszczędzaj!

Twoja firma jest zainteresowana współpracą B2B? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i dokładnie wyjaśnimy działanie systemu.

Chcesz wiedzieć więcej o Fule Fusion?