W dniach 29-30 maja w Lubinie odbyła się konferencja pod tytułem „Ekologiczny i bezpieczny transport drogowy”. Organizatorem była Naczelna Organizacja Techniczna, a uczestnikami firmy, organizacje i osoby prywatne zajmujące się szeroko pojętym transportem. 

Na konferencji dotyczącej ekologii w transporcie nie mogło zabraknąć przedstawiciela Solaris Diesel Dual Fuel. Najnowsze innowacje w gazodieslu przedstawił nasz Key Acount Manager Przemysław Zielazny. Przez godzinę zaprezentowane zostały podstawy instalacji systemu LPG/CNG w silnikach wysokoprężnych, pozytywny wpływ na środowisko, zalety ekonomiczne i zasady funkcjonowania naszego firmowego patentu.

solaris diesel na konferencji

Na konferencji miały miejsce także inne ciekawe wydarzenia m.in. debaty o ważnych dla rynku aspektach, konkurs diagnostów, wystawa autobusów i produktów branżowych. Każda minuta spotkania była ważna. Przez cały dzień zdążyliśmy omówić wiele tematów, poznać nowinki branżowe czy dokładnie wyjaśnić jak działa system Dual Fuel w technologii Solaris Diesel.

Każde takie spotkanie jest budujące dla rynku transportowego i w tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować organizatorom za zaproszenie. Gratulujemy inicjatywy i dobrze zorganizowanego wydarzenia. Z zaciekawieniem będziemy oczekiwać kolejnej edycji,  którą już teraz wpisujemy do naszego firmowego kalendarza.

solaris diesel na konferencji2