POJAZD Z SYSTEMEM FUEL FUSION

Program FF pozwala na pobieranie dzienników „log”, które można przetwarzać na raporty zużycia ON i CNG/LPG. Aby wygenerować raport przejdź na stronę http://raport.fuelfusion.pl

Po pobraniu program należy rozpakować na pulpit komputera i uruchomić z folderu. Po podłączeniu sterownika FF do portu USB komputera należy wybrać port COM i kliknąć połącz. 

Jak utworzyć raport zużycia paliw? Obejrzyj instrukcję wideo.

 

Pytania podczas kontroli?

Informacja dla inspektorów BAG:

Wyszukiwarki stacji CNG w Polsce:

  1. pgnig.pl
  2. autocng.pl

Wyszukiwarki stacji LNG w Niemczech:

  1. dena.de
Posiadasz dwa zawory tankowania NGV1 i NGV2?

Jeśli zawory są montowane w sposób widoczny na zdjęciu, to do napełnienia zbiorników przez zawór NGV2 należy otworzyć obydwa niebieskie zawory (pokrętła). Natomiast podczas napełniania zbiorników przez zawór NGV1, pozycja niebieskich zaworów nie ma znaczenia.

ODBIÓR TDT:

Po zamontowaniu instalacji gazowej należy udać się do Oddziału Terenowego Transportowego Dozoru Technicznego z dokumentami otrzymanymi wraz z instalacją i zarejestrować się w celu wykonania badania zbiornika (-ów) CNG zamontowanych w pojeździe. Następnie należy umówić się na termin badania w uprawnionym zakładzie podlegającym pod dany oddział TDT gdzie należy stawić się z pojazdem.

Lista uprawnionych zakładów i oddziałów terenowych TDT znajduje się tutaj:  Jednostki inspekcyjne TDT

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI:

Po zamontowaniu instalacji gazowej i odbiorze TDT należy udać się do Wydziału Komunikacji. Po okazaniu Dowodu Rejestracyjnego i wszystkich otrzymanych dokumentów montażowych otrzymasz odpowiedni wpis w Dowodzie Rejestracyjnym pojazdu.

 

Ten post dostępny jest także w języku: English Ελληνικα Español Deutsch