Bonett Polska S.A.

Bonett Polska jest liderem rozwiązań w zakresie technologii tankowania CNG i LNG, który działa już od 20 lat i posiada większościowy udział w rynku instalacji stacji paliw alternatywnych. Bonett zbudował już ponad 500 stacji LPG i ponad 80 stacji CNG oraz szereg innych mediów jak LNG i H2. To silny i doświadczony partner, który inwestuje i dostarcza stacje dostosowane do Twoich potrzeb.

Jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, przed całą branżą transportową stoi wiele wyzwań i kolejne lata intensywnych działań rynkowych, szczególnie w zakresie transportu niskoemisyjnego w myśl dyrektywy UE oraz ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych z dnia 7 lutego 2018r. Stwarza to nam wszystkim wciąż bardzo duże możliwości rozwoju i obniżenia poziomu emisji szkodliwych spalin do atmosfery.

Stosowane przez Bonett technologie pozwalają na wykorzystanie paliw alternatywnych do napędu pojazdów. Pojazdy napędzane Diesel+CNG, CNG, LNG i wodorem emitują znacznie mniej substancji smogotwórczych niż samochody z silnikiem diesla, a ich tankowanie trwa ok. 5-7 min. 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z wieloma Partnerami Handlowymi, we wzajemnych relacjach gospodarczych Bonett może zagwarantować uczciwość i lojalność wobec całej sieci sprzedaży, a przy tym oferuje:

• ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb – „ uszytą na miarę”
• partnerski model biznesowy
• wysoką jakość technologii
• sprawny i szybki serwis
• szkolenia o tematyce technicznej

Jako jedyny dostawca w kraju Bonett proponuje rewelacyjny system modelowej stacji CNG (pod klucz) o wydajności 170 Nm3/h.

Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń na numer +48 535 200 057.